Topic * Ţinutul de mână...

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 22
Vizualizări: 1428
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/452-inutul-de-m-n]* Ţinutul de mână...[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Credeti ca este pacat tinutul de mana?
Optiuni topic
Ica_Niculai
-Ica_Niculai -
Pot spune ca da, cand iei o fata de mână, nu e ca si cand iei mistria in mana, trezesti in tine unele sentimente. Optiuni postare ®
Ica_Niculai
-Ica_Niculai -
Da, daca ai ocazia sa tii de mana vreo 3-4 fete, nu esti un rebut? Cel mai fain e sa fi pur(a) pentru viitorul sot/sotie. Optiuni postare ®
Ica_Niculai
-Ica_Niculai -
Iti vei aduce aminte dupa nunta, pe parcurs, ca tu ai mai tinut de mana vreo câteva. Iti aduci aminte de zilele in care va întâlnești, si ati petrecut momente "frumoase". Optiuni postare ®
Ica_Niculai
-Ica_Niculai -
De la tinut de mana, se ajunge la sărut, mangaieri si apoi, foarte probabil, la adulter. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Este pacat, de la tinutul de mana se ajunge la lucruri rele! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Singurii care au dreptul sa se tina de mana sunt sotul si sotia! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Nu este adevarat. Nu este niciun pacat, parerea mea. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Da, Biblia ne invata sa fugim de pacat, dar eu cred ca tinutul de mana nu este pacat, parerea mea. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Intr-adevar, tinand o fata de mana se nasc alte sentimente ce duc la pacat! Eu zic ca si o atingere mai tandra da nastere pacatului! Optiuni postare ®

Pagina 1 din 3
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic * Ţinutul de mână... | Salvatorul.ro
meniu prim
Dacă dai peste miere, nu mânca decât atât cât îți ajunge, ca să nu ți se scârbească și s-o verși din gură. ( Proverbele 25:16 )