Topic * Special pentru fete!

Postează răspuns
Raspunsuri: 5
Vizualizări: 1665
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/490-special-pentru-fete]* Special pentru fete![/url]
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Fetelor, vreau sa va abordez un subiect interesant cu privire la viitorul vostru, la asteptarile voastre, asa ca intrebarea mea este: Ce fel de sot doriti sa va dea Dumnezeu?
Optiuni topic
Ica_Niculai
-Ica_Niculai -
Eu vreau, in primul rand, sa fie un om temator de Dumnezeu. Farmecul unui om e bunatatea lui. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Vreau să fie pocăit! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Eu vreau un baiat credincios, iubitor, intelegator, rabdator. Pentru mine, nu conteaza daca este urat, ci conteaza ca sufletul sa-l aibe frumos si mare. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Îmi doresc un soț care să Îl iubească pe Dumnezeu! Când eram puțin mai mică, visam și eu la Feți-Frumoşi, care să aibă toate calitățile posibile, dar asta, în cazul în care îmi știam prea bine defectele... Acum sunt pe deplin convinsă că așa ceva nu o să fie, pentru că nu există om perfect. Soția și soțul trebuie să se completeze unul pe celălalt. Nu e nimeni un "înger", și la fel ca în toate lucrurile, trebuie să fim realiști, totuși! Vreau să am un soț bun, care să mă iubească și care are nevoie, la rândul lui, de iubirea mea. Nu îmi doresc un soț lipsit de greșeli, ci vreau ca împreună să ne putem îndrepta unul pe celălalt spre calea cea bună, să ne fim alături la bine și la greu! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Numai cu Domnul Isus vor găsi soț pentru ele asa cum trebuie. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic * Special pentru fete! >> Topic * Special pentru fete! | Salvatorul.ro
meniu prim
Lăudaţi pe Domnul! Lăudaţi pe Dumnezeu în Locaşul Lui cel Sfânt, lăudaţi-L în întinderea cerului, unde se arată puterea Lui!