Topic Regrete

Postează răspuns
Raspunsuri: 5
Vizualizări: 1211
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/503-regrete]Regrete [/url]
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Ati regretat ca nu v-ati ascultat parintii si ati facut ce ati vrut, chiar daca ati gresit?Daca ati putea intoarce timpul, ati schimba decizia luata atunci?
Optiuni topic
Ica_Niculai
-Ica_Niculai -
Da, de cateva ori am regretat. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Ganditi-va ca parintii mereu va spun ce e bine si ce e rau. Depinde doar de noi ce alegem. Daca este vorba de ascultare, sa-i ascultam si sa facem intocmai asa cum spun ei, dar trebuie sa si analizam bine ceea ce zic ei si in ce situatie ne aflam, ca sa nu apara altfel de regrete....dar indiferent de ce ar apare, nu are rost sa regretam... E de invatat din greseli si de avut incredere, si de mers mai departe....prin regrete putem pierde si mai mult. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Tot timpul mi-am ascultat parintii si nu am ce sa regret! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Eu niciodata nu regret ca i-am ascultat, pentru ca parintii mei sunt foarte minunati! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Nu îmi amintesc să fi regretat vreodată faptul că nu i-am ascultat pe părinții mei, dar s-ar putea să fi fost vreodată și poate îmi scapă din minte. Oricum, ce pot afirma cu certitudine este că, de obicei, părinții au dreptate (ca să nu spun chiar întotdeauna). Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic Regrete | Salvatorul.ro
meniu prim
Fiți împlinitori ai Cuvântului, nu numai ascultători, înșelându-vă singuri. ( Iacov 1:22 )