Topic * Frica de moarte!

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 13
Vizualizări: 608
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 9
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/627-frica-de-moarte]* Frica de moarte![/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Marele Eminescu a spus despre moarte ca nu ii este frica de ea, ci de vesnicia ei... Iti este frica de moarte?
Optiuni topic
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Mie de moarte nu mi-e frica, pentru ca stiu ca sus e viata vesnica. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Eu am o teama sfanta, insa numai fata de Dumnezeu. De moarte nu ma tem. Optiuni postare ®
Maddalina
-¤Maddalina -
Mie, sincera sa fiu, imi este un pic frica, pentru ca nu sunt pe deplin pregatita sa-L intampin pe El... Optiuni postare ®
Izabela
-±Izabela -
Nu mi-e frica de moarte,ca moartea este un somn,si cand deschid ochii, sunt in cer. Optiuni postare ®
Aabednego
-Aabednego -
Vreau sa ma pregatesc ....ca atunci cand va veni solul morti.....sa fiu pregatit ca sa ma intalnesc cu Domnul meu Isus Hristos Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Toți vom muri. Nici mie nu mi-e frica de moarte,dar noi trebuie sa ne pregătim pentru viața veșnică! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Crestilor nu trebuie sa le fie frica de moarte. Domnul a mers inaite si ne-a pregatit un loc. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Nu mi-e frica de moarte, ca am un Dumnezeu atotputernic. Slava lui Dumnezeu! Optiuni postare ®
Alfredo
-Alfredo -
Asa a lasat Dumnezeu: "viata si moartea". Deci, nimic nu este fara Dumnezeu. Nici soarele, nici animalele etc... Hai sa gandim pozitiv. Gandurile negative mai rau te sperie. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> ~Viața~ >> Topic * Frica de moarte! | Salvatorul
meniu prim
Un cuvânt spus la vremea potrivită este ca niște mere de aur într-un coșuleț de argint!