Topic * Frica de moarte!

Postează răspuns
Raspunsuri: 9
Vizualizări: 1861
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 5
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/627-frica-de-moarte]* Frica de moarte![/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Marele Eminescu a spus despre moarte ca nu ii este frica de ea, ci de vesnicia ei... Iti este frica de moarte?
Optiuni topic
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Mie de moarte nu mi-e frica, pentru ca stiu ca sus e viata vesnica. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Eu am o teama sfanta, insa numai fata de Dumnezeu. De moarte nu ma tem. Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Nu mi-e frica de moarte, ca moartea este un somn, si cand deschid ochii, sunt in cer. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Toți vom muri. Nici mie nu mi-e frica de moarte, dar noi trebuie sa ne pregătim pentru viața veșnică! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Crestilor nu trebuie sa le fie frica de moarte. Domnul a mers inainte si ne-a pregatit un loc. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Nu mi-e frica de moarte, ca am un Dumnezeu atotputernic. Slava lui Dumnezeu! Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
Frica de moarte vine în urma neascultării de Domnul! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Da, asa este. Cei care nu asculta de Dumnezeu, si normal ca le este frica de moarte, dar daca asculti de Dumnezeu, nu-ti va fi frica de nimic! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Nu mi-e frică de moarte. Cât de ciudat ar părea, mă gândeam într-o zi cum va fi dacă voi muri. Îi împărtășeam acest gând și unei colege, și i-a mi-a zis să fiu optimistă... Se pare că pentru unii, moartea dezvăluie o perspectivă sumbră. Dar eu, cu zâmbetul pe buze i-am răspuns că pentru mine nu e nimic mai frumos decât să mă știu în Cer, cu Dumnezeu! Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic * Frica de moarte! >> Topic * Frica de moarte! | Salvatorul.ro
meniu prim
Grăbește, Dumnezeule de mă izbăvește! Grăbește de-mi ajută, Doamne! ( Psalmii 33:22 )