Topic ~ Există Dumnezeu?

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 17
Vizualizări: 1752
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 9
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/651-exist-dumnezeu]~ Există Dumnezeu?[/url]
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Voi credeti cu adevarat ca exista Dumnezeu? Voi ce parere aveti? Argumentati. Va rog, multa sinceritate!
Optiuni topic
Ica_Niculai
-Ica_Niculai -
steagEu cred din toata inima ca exista Dumnezeu pentru ca il simt ca traieste in mine. Sunt foarte fericita cu Isus. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Da, cred ca exista Dumnezeu, altfel nu s-ar explica multe, pana si viata noastra pe pamant e cu un rost. Daca Dumnezeu nu ar exista, ce rost am mai avea noi? Sunt sigura ca exista Dumnezeu. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Eu cred din toata inima mea ca Dumnezeu exista cu adevarat! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Exista, dar uneori mai da cu nuiaua. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Cred in existenta lui Dumnezeu. Altfel, nu s-ar explica existenta noastra! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Cu adevarat, Dumnezeu exista! Daca El nu exista, noi nu eram, asa ca, eu il slavesc pe Dumnezeu. Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
Cu siguranta, exista. In cel mai simplu exemplu, il putem vedea in firul verde de pe camp! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Dumnezeu exista cu adevărat. Dumnezeu se vede prin Natură, peste tot... Slavă lui Dumnezeu! Optiuni postare ®
H3ruv1m
-H3ruv1m -
Ii simt prezenta, si cateodata, si lipsa, cand ma indepartez de El. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Biblia >> Topic ~ Există Dumnezeu? >> Topic ~ Există Dumnezeu? | Salvatorul.ro
meniu prim
Căci Cuvântul Domnului este adevărat, și toate lucrările Lui se împlinesc cu credincioșie. ( Psalmii 33:4 )