Topic * Du-te în spitale şi priveşte!

Postează răspuns
Raspunsuri: 4
Vizualizări: 965
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 1
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/682-du-te-n-spitale-i-prive-te]* Du-te în spitale şi priveşte![/url]
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Du-te in spitale si priveste de aproape suferintele, durerile si slabiciunile pe care le indura oamenii. Viziteaza inchisorile si pe nenorocitii din ele. Du-te sa vezi pe săraci, și in ce lipsuri mari se afla, si vei intelege cat de mult gresesti cand te plangi de stearea in care te afli. Voi ce parere aveti? Este bine sa vizitam pe puscariasi sau pe cei din spitale? Astept raspunsurile voastre. Va multumesc!
Optiuni topic
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Da, este bine, de ce nu? Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
E bine sa mergi, acolo oamenii au cea mai mare nevoie de Dumnezeu! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Am fost internata in spital. Acolo era o femeie si nu venea nimeni la ea...i-am cumparat ceva foarte folositor in spital. Inainte sa-mi dea drumul acasa, a venit femeia si mi-a multumit, m-a pupat si a inceput sa planga de bucurie ca i-am luat acel lucru. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Eu, i-am oferit medicului meu ORL de la Timișoara în dar o Biblie şi i-am spus: "Va dau un cadou preţios! S-a bucurat foarte mult. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic * Du-te în spitale şi priveşte! | Salvatorul.ro
meniu prim
Pune-ți nădejea în Domnul, Israele, de acum și până în veac! ( Psalmii 131:3 )