Topic * Sunteţi multumiţi?

Postează răspuns
Raspunsuri: 7
Vizualizări: 1466
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/823-sunte-i-multumi-i]* Sunteţi multumiţi?[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Sunteti multumiti de echipa în legatura cu activitatea de pe site?
Optiuni topic
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Sunt multumita! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Da, sunt! Bravo, Marcel, pentru echipa facuta. Te admir pentru ca esti sincer cu mine! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Chiar daca nu esti multumit, trebuie sa taci, ca te baneaza! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Eu, cel putin, sunt foarte multumit chiar daca echipa nu prea sta de vorba cu noi (pentru ca asta ar trebui sa faca) Dar e bine, si nu pot fi altfel decat multumit. Poate in viitorul apropiat va fi si echipa mai altfel, mai vorbareata. Nu asa plictisita. Optiuni postare ®
Cristi41
-Cristi41 -
Da, foarte multumit de echipa Salvatorul.ro, pentru ca sunt oameni cum se cade, sunt niste oameni intelegatori, si aici imi place cel mai mult, mai mult decat pe oricare alt site. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Echipa de aici mereu a fost corectă, dar pe altă parte, a fost criticată pe nedrept, mai ales eu, IooN_MarceL, am fost criticat și vorbit de rău pe nedrept de-a lungul acestui site, și m-am răzbunat pe cei care m-au vorbit de rău, trimințind mass-uri la tot site-ul, dar acuma nu mai fac așa, trec direct la fapta: pun pe mut pe cei care mă vorbesc de rău și pe cei care fac rău acestui site. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Hmm... pot zice că sunt destul de mulțumită. Oricum, se poate și mai bine, clar. Întotdeauna e loc de mai bine. Până atunci, trebuie să fim mulțumiți și așa. Dar o părere, mai multă activitate nu strică. Domnul să vă binecuvânteze! Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic * Sunteţi multumiţi? >> Topic * Sunteţi multumiţi? | Salvatorul.ro
meniu prim
Dacă răbdăm, vom și împărăți împreună cu El. Dacă ne lepădăm de El, și El se va lepăda de noi!