Topic * Radio-ul

Postează răspuns
Raspunsuri: 9
Vizualizări: 1130
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 5
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/861-radio-ul]* Radio-ul[/url]
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Ce credeti? Radio-ul e o icoana vorbitoare?
Optiuni topic
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Depinde ce posturi ascultam! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
DanielA
-DanielA -
Posibil.... Daca nu ascultam ceea ce-i folositor si ceea ce ne-ar zidi.... Ar deveni ceva rau pentru noi! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Este o icoana vorbitoare, dar depinde ce asculti. Ca si crestini, putem asculta emisiuni crestine, cum ar fi Radio Micul Samariten! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Mai, daca ascultam radio-ul cu scop constructiv (adica posturi de radio crestine), nu e rau! Optiuni postare ®
Viorica
-Viorica -
Pe bune, acum... nu trebuie sa fi crestin ca sa te vada lumea ca esti. Eu nu cred ca voi nu ascultati si alte posturi, dar aici postati sa vada lumea si sa spuna: "Vai, ce crestini! Acestia sunt crestini cu adevarat!" De asta postati? Nu faceti ca fatarnicii, care se roaga sa ii vada lumea. Tu, cand faci ceva, fa sa stie numai Tatal din cer, nu toata lumea. Optiuni postare ®
White_angel
-White_angel -
Radio-ul nu e o icoana vorbitoare, ci un aparat foarte folositor, in multe situatii... Chiar si posturile de radio comerciale au rolul lor! Optiuni postare ®
Strugaru
-Strugaru -
Dacă asculți posturi crestine nu este icoană vorbitoare. Optiuni postare ®
White_angel
-White_angel -
Nu cred...devine daca asculti prea mult ! Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Radio-ul | Salvatorul.ro
meniu prim
Cea mai frumoasă şi mai mişcătoare privelişte din lume este iubirea compătimitoare, care nu râvneşte nimic pentru sine, ci vrea numai să servească pe alţii.