Topic * Este păcat să te uiţi pe internet?

Postează răspuns
Raspunsuri: 6
Vizualizări: 1230
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 2
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/92-este-p-cat-s-te-ui-i-pe-internet]* Este păcat să te uiţi pe internet?[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Va întreb, este pacat sa va uitati pe net? Adica pe retele de socializare sau pe site-uri crestine este pacat? Da sau nu? Astept raspuns de la voi!
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Nu este gunoi deloc, Raly, pentru ca si bisericile penticostale au transimisune live, si prin ce? Prin gunoiul de net, da? Si atunci...? Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Daca stai pe site ca sa vorbesti cu prietenii nu este pacat, parerea mea. A voastra? Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Nu este pacat sa intrii pe internet daca ai de cautat ceva interesant sau daca vrei sa vorbesti cu cineva. Este foarte bine sa intrii pe internet, dar daca te uiti pe internet la lucruri indecente, atunci este pacat. Eu va indemn sa nu va uitati la lucruri indecente, ci uitati-va la articole crestine. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Nu cred ca este pacat...dar sa nu ne atraga prea mult atentia.... Altfel este pacat. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Nu cred ca este pacat...dar sa nu ne atraga prea mult atentia.... Altfel este pacat. de Salvatorul.Ro
Nu trebuie sa facem din internet un scop in viata, ci trebuie sa stim sa ne limitam. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Replica la: Nu trebuie sa facem din internet un scop in viata, ci trebuie sa stim sa ne limitam. de Ion_Marcel
Da, ai dreptate. Mai ales pentru un crestin..... Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic * Este păcat să te uiţi pe internet? | Salvatorul.ro
meniu prim
O mare cantitate de talent este pierdută în lume din cauza absenței curajului. În fiecare zi dispar oameni a căror timiditate îi împiedică să facă un prim efort. ( Sydney Smith )