Topic * Internetul, o problemă?

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 11
Vizualizări: 1506
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/994-internetul-o-problem]* Internetul, o problemă?[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Poate fi netul o problema pentru copiii Domnului?
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Netul este o problema pentru copiii Domnului, dar pe de alta parte, este si bun. De ce? Pentru ca multi crestini sunt plecati in strainatate si se pot vedea prin intermediul Mess-ului. Voi ce parere aveti? Raspundeti, va rog! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Da, este o problema! Optiuni postare ®
Alex-Domnica
-Alex-Domnica -
Este foarte mare problema. Imi pare rau de fiecare data cand intru pe net; intru in placerea diavolului, dar intru, ca aici mai vorbesc cu sotia. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Nu-i nicio problema. Netul te ajuta sa vorbesti cu prietenii, cu sotia. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Diavolul se lupta prin diferite metode sa ne desparta de Domnul Isus. Am sa ma las si de net! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Eu nu cred ca Satana ne ademeneste daca ne uitam pe net. Asta este parerea mea. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Multi dintre noi comunicam pe net. Sunt multi frati si surori plecati din tara, si se vad pe net, adica pe Skipe, pe Messenger etc. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Internetul nu este o problema pentru crestini, daca stim cum sa-l folosim, si in ce mod sa-l folosim. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Daca nu esti depedent de internet, nu este pacat! Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Internetul, o problemă? | Salvatorul.ro
meniu prim
Când te simți singur și părăsit, când lucrurile nu îți merg așa cum ai vrea, când ai probleme și necazuri, atunci Dumnezeu te iubește cel mai mult, și toate necazurile vor lucra spre binele tău.