Postări membru Ion_Marcel în topicul * Membrii şterşi definitiv

Pe data de 28/06/2014, am şters membrul Emy318 de pe site, pe motive personale.

Intră
Am sters pe Magdy85. Motivul: La cererea ei.

Intră
L-am şters definitiv pe Sandu_Varvari. Motivul: Asta a fost decizia lui, pentru că nu a mai vrut să continue pe net. Mi-a zis că o să îşi şteargă contul de pe toate site-urile. Asta este decizia lui. Îi mulţumim că până aici a fost cu noi şi Domnul să îl binecuvânteze!

Intră
Delya a fost stearsa. De fapt, nu era fata, era un baiat pe nume Mirel si i se mai spune Denysuk. Isi face fel si fel de conturi de fete si face spam cu site-ul lui si cu numele de fata duce pe multi in eroare.

Intră
Am şters membrul Mona_Sv. Motivul: Asta a fost dorinţa ei, să îi şterg contul. Ea mi-a zis să-i şterg contul!

Intră
Membrul Esthy a fost şters. Motivul: Probleme personale. Vă mulţumesc pentru înţelegere.

Intră
Membrul Sundari a fost şters definitiv. Motivul: Mi-a zis că nu mai vrea să aibă cont, că nu mai intră pe net.

Intră
Membrul Daniel07 a fost şters definitiv de pe site. Motivul: a vorbit vulgar!

Intră
Membrul Ronaldho a fost şters. Motivul: Mai avea un alt cont.

Intră
Membrul Coryna, a fost şters. Motivul: Spam!

Intră

Pagina 1 din 2
Forum >> Regulament >> Topic * Membrii şterşi definitiv >> Postări membru Ion_Marcel în topicul * Membrii şterşi definitiv | Salvatorul.ro
meniu prim
Cercetează-mă, Doamne, încearcă-mă! Trece-mi prin cuptorul de foc rărunchii și inima! ( Psalmii 16:2 )