Postări membru Ion_Marcel în topicul * Vrei să ajuţi echipa?

Dacă vrei să ajuți echipa, trebuie să renunți la funcția de pe alt site, unde ești în adiministrație. Așteptăm răspuns.

Intră
Fii binecuvântată!

Intră
Da, doar Daniela a rămas, o fată cu suflet mare, nu ca alții care au plecat fără motiv de pe acest site creștin minunat și liniștit față de alte site-uri.

Intră
Eu te-aș pune în echipă să ne ajuți, dar nu știi cum este cu funcția, de aceea am o fata care mă ajută în echipă. Îți mulțumesc frumos, pentru intenția de mă ajuta!

Intră
Vrem încă trei persoane serioase și sa aibă timp de internet. Avem nevoie de adiministratoare și adiministratori în Adiministratie, sa se ocupe de site în totalitate.

Intră
Denisa, daca esti dispusa, si ai timp de internet si iti place sa lucrezi pentru Salvatorul, noi te punem in echipa.

Intră
Bine. Poti sa ne ajuti. Daca vezi ca cineva face reclame cu alt site, anunta-ma.

Intră
Sa ii convingi pe oameni sa stea aici, pe site, si cheama-ti si prietenii.

Intră
Cu ce vrei sa ajuti echipa?

Intră
Ajutati echipa, si eu, proprietarul site-ului, va voi rasplati!

Intră
Pagina 1 din 1
Forum >> Regulament >> Topic * Vrei să ajuţi echipa? >> Postări membru Ion_Marcel în topicul * Vrei să ajuţi echipa? | Salvatorul.ro
meniu prim
În mintea mea e iarnă, dar în sufletul meu e o primăvară permanentă! ( Victor Hugo )