Raspunde la postarea 27385

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "cand" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: A fost o perioadă deosebit de frumoasă și îmi amintesc multe lucruri care mereu îmi aduc cel puțin un zâmbet, dacă nu cumva, o porție sănătoasă de râs..rass. Când eram mică eram foarte liniștită și deosebit de fricoasă (ah, în special îmi era frică de vaccinuri, lighioane, căzături... ce să mai, în special, de cam orice...) și asta m-a scutit și de multe dureri, dar și de experiențe inedite, cum ar fi cățăratul prin copaci, săritul din pod cu umbrela, trânte cu bicicleta și câte și mai câte. Dar îmi amintesc de anii de școală, de poveștile inventate la care râdeam cu lacrimi împreună cu verișoara mea, vizita nereușită la doamna învățătoare, spaimele atotprezente în prezența oricărui animal care nu păstra distanța socială....rass. Multe, multe și frumoase!
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> Tinerețea >> Topic * Amintiri din copilărie... >> Raspunde la postarea 27385 | Salvatorul.ro
meniu prim
O conversaţie cu un om întelept valorează mai mult decât studierea unor cărţi deosebite timp de o lună.