Raspunde la postarea 25678

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "cand" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: Mai am ceva de spus legătură cu acest subiect, și anume faptul că și aici, pe acest site (ori altele asemănătoare), răsar "craii" ca ciupercile după ploaie. Mă gândeam amuzată acum într-o zi că în câteva luni am primit mai multe așa-zise "cereri" cât n-am primit în toți anii până acumb:) Cred că lucrul ăsta ar trebui să ne dea de gândit. Atâția băieți "pocăiți" vor fete "pocăite" și își găsesc "marea iubire" tocmai pe site-urile astea, cu toate că e plină biserica de fete, dacă tot vor să se însoare. Mie îmi pare ca ciudat lucrul ăsta... Nu e bine să ai așa-zişi "prieteni" despre care habar nu ai nimic, doar din ce se recomandă. Și sunt absolut convinsă că au grijă atât domnii, cât și domnișoarele, să folosească cele mai îngrijite cuvinte despre "măriile dumnealor"! Cu aceasta ocazie, vreau să le transmit băieților să lase fetele în pace, să își vadă de copilărie și școală (dacă mai au), să nu le mai prostească de cap, și să fie pocăiți, cum se pretind.
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> Prietenii >> Topic Prieten necunoscut >> Raspunde la postarea 25678 | Salvatorul.ro
meniu prim
Când nu mai știi ce să faci, acționează prin credință!