Raspunde la postarea 23773

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "cand" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: Hmm... Să vă spun câte ceva și despre mine. Eu am o fire liniștită...nu sunt eu prea energică niciodată. Toate lucrurile care mă atrag, spun eu, sunt în ton cu mine :) Adică totul e lent, plăcut. Îmi place să vorbesc cu oamenii, și sunt destul de sociabilă. Dar în relaţiile mele cu ceilalți, încerc mereu să fiu finuță...și încerc să ocolesc subiectele sensibile (care uneori ne pot pune în dificultate) Cam asta sunt eu. Și era să uit...îmi plac melodiile (lente, desigur), poeziile...
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> General >> Topic * Hai să ne cunoaştem! >> Raspunde la postarea 23773 | Salvatorul.ro
meniu prim
Lăudaţi pe Domnul! Lăudaţi pe Dumnezeu în Locaşul Lui cel Sfânt, lăudaţi-L în întinderea cerului, unde se arată puterea Lui!