Raspunde la postarea 25945

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "cand" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: Eu am luat-o foarte în serios, și vreau să mă țin de învățătură. Deși am întâlnit foarte multe persoane care erau pe ideea că "nu, domnule, banii sunt viitorul...că stai și te uiți la diplomă, și plângi cu ea în mână...", eu chiar cred că e cât se poate de actuală. Că mai bine învăț acum, când am capacitatea de a reține mai multe lucruri pentru ca să lucrez ceva mai ușor în viitor. Poate că "meseriile" astea din străinătate sunt mai tentante pentru băieți că zic că se câștigă mai bine... Dar atunci să nu ne mirăm de tineri, care la 20 de ani sunt spetiți pe acolo. Și mai vin acasă doar la Paște și la Crăciun. Asta-i viață de viitor?
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> Școala >> Topic * Ai carte, ai parte! >> Raspunde la postarea 25945 | Salvatorul.ro
meniu prim
Și prin El, și voi sunteți zidiți împreună, ca să fiți un locaș al lui Dumnezeu, prin Duhul. ( Efeseni 2:22)