Raspunde la postarea 24367

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "cand" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: Un alt talent pe care l-am primit de la Dumnezeu este, în opinia mea, darul de a scrie. Noi, la liceu, avem o revistă care se numește "Aripi tinere", și aici putem scrie diverse articole. În majoritatea articolelor pe care le-am scris, accentul era pus pe frumusețe... Dumnezeu, într-un cuvânt. Probabil unii s-or fi săturat de "talentele" mele lingvistice, dar sper că pentru alții au fost de folos. Și totodată, sper ca orice voi mai scrie să fie în armonie cu tot ceea ce înseamnă puritate, noblețe... Și îmi mai doresc ca din tot ceea ce am așternut pe hârtie (dar nu numai) să strălucească un singur cuvânt... Dumnezeu!
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> Despre noi și viață >> Topic Talentul- pentru Dumnezeu >> Raspunde la postarea 24367 | Salvatorul.ro
meniu prim
Nu uita niciodată persoana care te-a făcut să zâmbești măcar o dată... ( D. Elisei )