Raspunde la postarea 23917

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "cand" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: Mesajul autorului albumului. De la: Laurentiu Tudorache Am observat ca ati postat noul meu album pe site-ul dumneavoastră. Pe cat de mult imi doresc sa ajunga mesajul la cat mai multi, as aprecia totusi daca ati da dovada de caracter, si sa il scoateti. Albumul este pus la vanzare online, si nu este corect fata de cei care cumpara, si fata de mine. Multumesc. Eu, IooN_MarceL, m-am înțeles cu autorul să dau acces la link-uri după 30 de zile. Vă mulțumesc pentru înțelegere.
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> Muzica >> Topic ~ Laurentiu Tudorache - Tot ce faci conteaza — (2018) >> Raspunde la postarea 23917 | Salvatorul.ro
meniu prim
Binecuvântat să fie Domnul, căci ascultă glasul rugăciunilor mele. ( Psalmii 28:6 )