Raspunde la postarea 24381

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "cand" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: Îmi amintesc că odată, pe când eram mai mici, mami ne lăsase în grija surorii mai mari cu îmbăiatul. Fiind vară, era o căldură sufocantă, astfel încât o baie răcoritoare era tot ce-ți puteai dori. Surorii mele tot timpul îi veneau idei care de care mai năstrușnice... - Hai să vă botez! ne propuse ea. Eu și sora mea mai mică am acceptat încântate. Ne simțeam ca niște oameni mari. Sora mea mai mică a trecut cu bine testul "botezului", dar la mine, treaba a stat puțin altfel... Fiind mai mare și mai grăsuță decât cealaltă, cea care oficia botezul m-a scăpat de tot în "baptistier", care defapt era un fel de ciubăr (butoiaș). Problema cea mai mare era că nu mă mai putea scoate, așa că am luat un botez mai mult decât mi-aș fi dorit. Până la urmă am ieșit cu chiu cu vai din "baptistier" :) De atunci, nu m-am mai aventurat la botezuri în ciubăr.
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> Jocuri/Diverse >> Topic Întâmplări amuzante >> Raspunde la postarea 24381 | Salvatorul.ro
meniu prim
În spatele norilor, cerul e mereu albastru.