Raspunde la postarea 25915

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "cand" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: Nu sunt chiar de 7 ani pe acest site, sunt mai nouă... Experiențele au fost și plăcute, și mai puțin plăcute! Nu am să insist asupra celor neplăcute, că nu ăsta e scopul meu. Am fost ajutată în mod special cu anumite cântări de care nu puteam face rost. Având în vedere faptul că îmi place muzica foarte mult, mă bucur ca un copilaș când ascult vreo melodie plăcută! Am ajutat, am fost ajutată... În principiu, a fost un timp plăcut acela pe care l-am petrecut aici! Dumnezeu să ne binecuvânteze cu pace și dragoste!
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> Aniversare site >> Topic Ceas aniversar, 7 ani, Salvatorul.ro >> Raspunde la postarea 25915 | Salvatorul.ro
meniu prim
Toate lucrările Tale Te vor lăuda, Doamne! Și credincioșii Tăi Te vor binecuvânta. ( Psalmii 145:10 )