Raspunde la postarea 26903

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "cand" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: Sigur că da! Au foarte mulţi profesori care m-au impresionat, şi m-au influențat prin modul lor de a fi! Întrucât doresc să devin învăţătoare, răbdarea caracteristică lu' profu' de istorie, elegenţa şi bunele maniere ale "profelor" de geografie şi română, spiritul practic al doamnei diriginte...toate acestea m-au ajutat să îmi formez o părere despre ce înseamnă să lucrezi în învățământ, cu nişte copii, şi ce anume trebuie să sădeşti în inimile lor, şi cum să o faci...pentru ca ei să devină nişte oameni cu caractere frumoase!
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> Școala >> Topic Profesor model >> Raspunde la postarea 26903 | Salvatorul.ro
meniu prim
Eu sunt sărac și lipsit: grăbește să-mi ajuți, Dumnezeule! Tu ești ajutorul şi Izbăvitorul meu: Doamne, nu zăbovi! ( Psalmii 70:5 )