Raspunde la postarea 23689

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "cand" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: Am ascultat mai demult ce se difuza la radio, dar nu tot din ceea ce se comercializa pe piața muzicală. Totuși, am ajuns la concluzia că e mult mai de folos să ascult muzică creștină. Deși, există unele melodii din lume cu versuri decente, și chiar frumoase, se întâmplă așa cum spun versurile unei cântări: "Am ascultat cântări de-argint și mulți mi-au zis: sunt raiul iată/ Dar n-am gustat, o, cum să pot când le-am simțit pe-a Tale odată...!:" Așa e, nu se pot asemăna. Dar totuși, am mari semne de întrebare în privința unor așa-zise "cântări creștine", sincer.
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> General >> Topic * Muzica lumească >> Raspunde la postarea 23689 | Salvatorul.ro
meniu prim
Nu-ți fie frică de opoziție! Ține minte că zmeul se ridică împotriva vântului, nu cu vântul.