Raspunde la postarea 23075

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "cand" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: Eu cred că este păcat. Acum să explic de ce. Când eram mai mică, părinții mă țineau de mână,acum după ce am crescut,sunt destul de mare ca să merg singură și părinții mei au încredere în mine că pot să merg fără probleme chiar dacă nu mă mai țin ei de mână. Acum se pune altă problemă,am ajuns să nu mai am eu însămi încredere în mine din moment ce am pe cineva care să mă țină de mână, de parcă eu nu aș ști să merg fără ajutorul lui. Sunt sigură că multora li se pare hilar acest mesaj pentru că,vor spune,poate,că în primul caz părinții ne țineau de mână pentru a ne proteja, iar în al doilea caz e vorba despre iubire. Așa să fie oare? Oare mă poate iubi pe mine un străin mai mult decât părinții mei? Ne e rușine să le mai dăm mâna părinților,dar să ne ținem de mână cu iubiții noștri nu ne e rușine?
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> Tinerețea >> Topic * Ţinutul de mână... >> Raspunde la postarea 23075 | Salvatorul.ro
meniu prim
Cinstiți pe toți oamenii, iubiți pe frați; temeți-vă de Dumnezeu; dați cinste împăratului! ( 1 Petru 2:17 )