Raspunde la postarea 25597

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "cand" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: Îmi doresc un soț care să Îl iubească pe Dumnezeu! Când eram puțin mai mică, visam și eu la Feți-Frumoşi, care să aibă toate calitățile posibile, dar asta, în cazul în care îmi știam prea bine defectele... Acum sunt pe deplin convinsă că așa ceva nu o să fie, pentru că nu există om perfect. Soția și soțul trebuie să se completeze unul pe celălalt. Nu e nimeni un "înger", și la fel ca în toate lucrurile, trebuie să fim realiști, totuși! Vreau să am un soț bun, care să mă iubească și care are nevoie, la rândul lui, de iubirea mea. Nu îmi doresc un soț lipsit de greșeli, ci vreau ca împreună să ne putem îndrepta unul pe celălalt spre calea cea bună, să ne fim alături la bine și la greu!
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> Tinerețea >> Topic * Special pentru fete! >> Raspunde la postarea 25597 | Salvatorul.ro
meniu prim
Legea Domnului este desăvârşită şi înviorează sufletul; mărturia Domnului este adevărată şi dă înţelepciune celui neştiutor.