Raspunde la postarea 25489

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "cand" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: Din câte am observat eu din discuțiile cu colegii, biserica ortodoxă și gruparea religioasă Oastea Domnului nu prea au multe tangențe, deși se desprind din aceeași ramură, să zicem. Nu am fost la biserică la ei, dar știu că respectă o mare parte din tradițiile bisericii ortodoxe și au cam același aspect ornamental, adică icoane, cruci și probabil, picturi. Cel mai mult îmi plac cântările lor. Sunt absolut superbe!
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> Alte Culte >> Topic Oastea Domnului >> Raspunde la postarea 25489 | Salvatorul.ro
meniu prim
Nu pierde niciodată ocazia de a vedea ceva frumos, căci frumuseţea este autograful lui Dumnezeu – poteca Sa de taină. Caut-o în fiecare chip, în peticul de cer albastru, în fiecare floare...