Raspunde la postarea 24369

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "cand" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: Cât despre chemarea la biserică a altor persoane... Hm, îmi amintesc în mod special de profu' de desen de pe clasa a cincea. Pe el l-am convins să vină la adunare (măcar că din câte îmi aduc aminte, nu i-a prea plăcut), și a fost o performanță pentru vârsta aceea :) Atunci eram puțin mai prostuță așa...nu prea știam eu multe lucruri, și cu toate astea, aveam adevărate "dezbateri religioase". Mă rog, acum timpul a trecut și am crescut și eu mare :d Cam așa devine treaba. Cel puțin, memorabila clasă a cincea poate va rămâne măcar o experiență pe care mi-o voi aminti zâmbind.
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> Mărturia ta! >> Topic * Mărturia ta >> Raspunde la postarea 24369 | Salvatorul.ro
meniu prim
Mai bine o bucată de pâine uscată, cu pace, decât o casă plină de cărnuri, cu ceartă! ( Proverbele 17:1 )