Topic ~ Aniversari ale site-ului Salvatorul.ro

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 16
Vizualizări: 3310
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 8
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1314-aniversari-ale-site-ului-salvatorul-ro]~ Aniversari ale site-ului Salvatorul.ro[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Site-ul Salvatorul.ro a fost înființat pe data de 29/09/2011 și pe data de 29/09/2013 împlinește 2 ani de activitate. Cum au fost pentru tine acești doi ani pe Salvatorul.ro? Va multumim tuturor ca ati fost alaturi de noi! Domnul sa va binecuvinteze!
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Ce parere aveti? Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Este nevoie de munca multa si sa-i convingem pe oameni sa aiba activitate multa, cum au si pe alte site-uri. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Domnul sa va binecuvinteze. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Aici invatam multe lucruri bune. Vrem multa activitate de la voi. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Sunt foarte activ pentru că îmi place aici Optiuni postare ®
Lidiard
-Lidiard -
Cam lumesc. Fara sa te cunoasca, te baneaza sau iti sterg contul. Eu, de aceea am lei putini, ca a trebuit sa-mi fac alt cont. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Ce pot zice: Domnul sa va ajute! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Salvatorul impliniste 3 ani... Ma bucur ca site-ul a rezistat atat. Din pacate, nu il cunosc inca de la infiintarea sa, dar sunt absolut sigur ca conducerea site-ului a avut mereu grija, si site-ul nu a fost patat de vorbe rusinuase. Sa speram sa auzim de Salvatorul si peste 18 ani. Fiti binecuvantati! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Azi, pe data 29/09/2014, site-ul Salvatorul.ro a implinit 3 ani. Cum au fost pentru tine acesti trei ani pe site-ul Salvatorul.ro? Va mulțumim tuturor ca ne-ați fost alaturi. Domnul sa va binecuvinteze! Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic ~ Aniversari ale site-ului Salvatorul.ro | Salvatorul.ro
meniu prim
Ca și Numele Tău, Dumnezeule, și lauda Ta răsună până la marginile pământului; dreapta Ta este plină de îndurare. ( Psalmii 48:10 )