Topic ~ Aniversari ale site-ului Salvatorul.ro

Postează răspuns
Prima paginaRaspunsuri: 16
Vizualizări: 3322
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 8
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1314-aniversari-ale-site-ului-salvatorul-ro]~ Aniversari ale site-ului Salvatorul.ro[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Site-ul Salvatorul.ro a fost înființat pe data de 29/09/2011 și pe data de 29/09/2015 împlinește 4 ani. Cum au fost pentru tine acești patru ani pe Salvatorul.ro? Va multumim tuturor ca ati fost alaturi de noi! Domnul sa va binecuvinteze!  Optiuni postare ®
Alyalina
-Alyalina -
Cel mai mare curaj e sa ceri ajutorul la nevoie! Chiar dacă nu am fost de la prima clipă a deschiderii acestui site, mi-a făcut plăcere în parcursul acestui timp să cunosc acest site, să va ajut cu ce pot, să ne împărtășim gândurile împreună și să demonstrăm ca putem învăța lucruri de folos. A fost frumos sa ne încurajam unii pe alții, sa mergem în continuare cu propriile noastre forțe... La mulți ani! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Pace tuturor! Mie, la inceput, mi-a fost greu sa ridic acest site, dar am cunoscut un frate creștin pe nume Emil, si el, la început, m-a ajutat cu multe și l-am pus proprietar pe acest site și ne-am înțeles foarte bine. Timp de doi ani am lucrat amândoi la acest site și asa am ridicat acest site, cum il vedeți acum. Va mulțumim ca ati fost alaturi de noi și veți fi în continuare! Optiuni postare ®
Paduraru
-Paduraru -
La multi ani! Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
Este un site sincer, care pe mine uneori m-a îmbărbătat! Doresc ca Domnul sa ne binecuvinteze, de la proprietar pana la ultimul user! Optiuni postare ®
Marcelo
-Marcelo -
La si mai multi ani binecuvantati. La fel doresc si tuturor userilor si sa ramana la fel de activi pe acest site. Un site unde poti creste in credinta si unde poti gasi alinare prin toate resursele disponibile. Optiuni postare ®
H3ruv1m
-H3ruv1m -
Dumnezeu sa binecuvinteze acest site! Optiuni postare ®

Pagina 2 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic ~ Aniversari ale site-ului Salvatorul.ro >> Topic ~ Aniversari ale site-ului Salvatorul.ro - pagina 2 | Salvatorul.ro
meniu prim
Dar Tu, Doamne, Tu ești scutul meu, Tu ești slava mea, și Tu îmi înalți capul! ( Psalmii 3:3 )