Topic * Mărturia mea (IooN MariceL)

Postează răspuns
Raspunsuri: 2
Vizualizări: 1318
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 2
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1425-m-rturia-mea-ioon-maricel]* Mărturia mea (IooN MariceL)[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Aici va voi prezenta marturia mea.
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
[b] Am plecat de la Timisora pe data 28 decembrie si trebuia sa ajung la Adjud, judetul Vrancea, si trenul trebuia sa ajunga la ora 03:28. Pe la ora doua am adormit, si m-am trezit la ora 04:00 si am in trebat pe o femeie unde suntem si mi-a zis ca suntem in Bacau. Ajungand aici, m-am dat jos din tren si m-am dus in gara. Aici mi-am luat o cafea, si am vazut doi oameni ai strazii care n-aveau casa si masa. Atunci Duhul lui Dumnezeu a venit peste mine si parca simteam ca ma inpingea ceva de la spate, si m-am dus la ei si le-am dat bani. La unul 3 lei, si la celalalt 1 leu. Atata mi-a pus Dumnezeu pe inima sa le dau, si dupa aceea, Duhul lui Dumnezeu iar a venit peste mine. Aveam asa o bucurie mare in mine si Duhul lui Dumnezeu a venit iar in mine si m-a indemnat sa le dau iar ceva, si le-am dat cate o punga de chipsuri. Asa am fost indemnat de Duhul lui Dumnezu. Dumnezeu este mare si are mare putere. Va rog, rugati-va mult pentru oamenii strazii ca Dumnezeu are grija de ei. Slava Lui! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
steagDomnul sa te binecuvinteze, Duhul Sfant inca mai lucreaza printre oameni cu indemnuri bune! Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic * Mărturia mea (IooN MariceL) >> Topic * Mărturia mea (IooN MariceL) | Salvatorul.ro
meniu prim
Preţul măreţiei este responsabilitatea. (Sir Winston Churchill)