Topic * Regulamentul echipei

Postează răspuns
Raspunsuri: 9
Vizualizări: 1447
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 1
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1652-regulamentul-echipei]* Regulamentul echipei[/url]
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Aici voi prezenta tot regulamentul echipei.
Optiuni topic
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Echipa noastra este alcatuita din persoane serioase, care sunt mereu dispuse sa ajute fiecare user, indiferent de problema aparuta pe site. Fiecare dintre ei au sarcini bine stabilite care sunt respectate de toti. Cei care nu au reusit sa se adapteze regulilor impuse, au parasit echipa, motiv pentru care suntem in cautare de administratori noi. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Un nou regulament: Vreau sa ma intelegeti ca daca banez pe cineva, nimeni nu are voie sa il debaneze, iar tu, daca banezi pe cineva, eu n-am voie sa il debanez. De acum incolo asa va fi regulamentul la banare: Daca cineva din echipa baneaza pe cineva, celalalt din echipa sau vreun membru din echipa nu are voie sa-l debaneze, fara acordul celui care l-a banat. Cred ca ma intelegeti. Cine nu ma intelege sa-mi trimita un PM! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Aici va voi indemna sa comunicati cu toti membrii care intra pe site si care il frecventeaza in fiecare zi. Vorbiti cu ei, spuneti-le asa:  "Fac parte din echipa. Ma bucur ca ai ales sa vii pe acest site. Daca ai vreo problema, trimite-mi doar un mesaj sau alerta si totul se rezolva. Domnul sa te binecuvanteze!" Ma refer mai ales la cei care sunteti propietari. Asa va avea site-ul activitate si vom avea si multi conectati, si va fi cel mai frumos site dintre toate. Parerea mea. A voastra? Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Aici va indemn ca in fiecare seara de la ora 21:00 pana la 00:00 sa fim conectati macar 3, 4 sau 5 conectati din echipa, si sa stam conectati cu adevarat, fara sa iesim de pe site. Asa vom avea multa activitate pe site din partea membrilor. Noi, daca suntem activi, atunci si membrii de pe site o sa aiba activitate, parerea mea. A voastra? Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Aici va indemn sa intram in fiecare seara pe general chat, noi, echipa, fara sa invitam alti useri. Daca userii ne vor vedea pe chat, cu siguranta ca vor intra si ei. Prin asta suntem activi si asa o sa avem multi conectati. Nu va cer sa intrati ziua, pentru ca toti avem treaba, insa seara cred ca sunteti liberi si puteti sa intrati pe chat o ora si jumatate. Daca noi stam pe chat de la ora 21:30 pana la ora 23:00, eu cred ca site-ul nostru va avea mare activitate. Parerea mea. A voastra? Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Aici va voi prezenta cum sa procedati cu membrii care posteaza in forum in bataie de joc sau folosesc zambareti exagerati, sau orice alt fel de zambareti. Daca voi vedeti lucrul asta, le spuneti: "Nu-ti bate joc de forum." Daca nu ajungi la nici o intelegere cu persoana respectiva, poti sa o pui pe mut doar pe o zi si motivul pentru care l-ai pus pe mut sa fie asemanator cu urmatorul: "Ti-am spus cu frumosul sa nu-ti bati joc de forum. Daca doresti sa nu mai fii banat, posteaza corect si cu bun simt". Cuvintele sau grupurile de cuvinte care contin "k" in loc de "c", sau "j" in loc de "ş" s.a.m.d sunt interzise, la fel si zambaretii prin care postatorii se pot distra pe seama postarii. Asa vom avea forumul corect si curat, parerea mea. A voastra? Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Aici voi prezenta ce poze sa validati si  ce poze sa nu validati. Validati poze doar cu persoana respectiva, nu cu cu tot felul de actori sau cantareti crestini si cu alte peisaje ce contin animale, catei, pisici si altele. Cand validati poze, dati pe lupa aia mica sa vedeti ce scris are pe ea. Nu validati poze cu scris de pe alte site-uri. Este interzis, pentru ca face spam cu scrisul pe poze cu alt site. Nu validati poze cu lanturi de aur, de argint la gat. Vreau ca Salvatorul sa nu fie un site destrabalat. Vreau ca Salvatorul sa fie un site cu adevarat crestin si curat. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
De-acuma, cei ce isi divulga parola la alte persoane (ma refer la toti membrii echipei) si va intra altcineva pe contul lui, sa stiti ca risca sa își piardă functia. Va multumesc pentru intelegere. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Regulament! Cand banati pentru reclame cu alte site-uri, banati doar pe 9 zile, iar pentru injurii, pe 7 zile, si pentru jigniri, pe 5 zile. Asta este regulamentul! Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic * Regulamentul echipei | Salvatorul.ro
meniu prim
Cine își înfrânează vorbele, cunoaște știința, și cine are duhul potolit este un om priceput. ( Proverbele 17:27 )