Topic * Hai să ne cunoaştem!

Postează răspuns
Raspunsuri: 5
Vizualizări: 913
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1791-hai-s-ne-cunoa-tem]* Hai să ne cunoaştem![/url]
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Cred ca era timpul sa se deschida si un astfel de topic. Unii dintre noi am reusit deja sa ne cunoastem, tot discutand vrute si nevrute, dar poate ar fi potrivit sa existe si un loc in care fiecare sa se prezinte mai pe scurt sau mai in detaliu, dupa cum considera fiecare si dupa cat il lasa sufletul sa ne destainuie din viata si personalitatea lui. Astfel, cei care vor intra pentru prima data , vor putea afla cate ceva despre cei pe care ii vor intalni aici!
Optiuni topic
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Iar cei care sunt membrii mai vechi, ii vor putea cunoaste pe cei noi. Ia sa vedem, cine-i primul? Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Am sa fiu eu primul.
Despre mine, ce sa va spun? Sa va spun cum ma vad eu, sau cum ma vad altii? Mai bine va spun cum ma simt. Ma simt: tanar spiritual, vesel, irascibil, suparacios etc. Ca oricare dintre noi, am si parti bune si parti rele, dar imi place sa cred ca cele bune sunt intr-o proportie mult mai mare decat celelalte. Sunt deschis si sociabil, destul de amabil...iar lista poate continua, dar ma opresc aici. Ei, vedeti ca n-a fost greu? Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
Eu sunt o persoana vioaie, pot spune, de treaba... si as dori ca cei care MA CUNOSC BINE, sa spuna mai multe despre mine... Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Pace. Sunt o persoana care a trecut prin multe incercari.
Sunt sincera si respectuoasa. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Hmm... Să vă spun câte ceva și despre mine. Eu am o fire liniștită...nu sunt eu prea energică niciodată. Toate lucrurile care mă atrag, spun eu, sunt în ton cu mine :) Adică totul e lent, plăcut. Îmi place să vorbesc cu oamenii, și sunt destul de sociabilă. Dar în relaţiile mele cu ceilalți, încerc mereu să fiu finuță...și încerc să ocolesc subiectele sensibile (care uneori ne pot pune în dificultate) Cam asta sunt eu. Și era să uit...îmi plac melodiile (lente, desigur), poeziile... Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Hai să ne cunoaştem! | Salvatorul.ro
meniu prim
" Ceea ce face farmecul unui om este bunătatea lui; și mai mult prețuiește un sărac decât un mincinos. " ( Proverbele 19:22 )