Topic * Deschide Biblia şi citeşte!

Postează răspuns
Raspunsuri: 5
Vizualizări: 985
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1837-deschide-biblia-i-cite-te]* Deschide Biblia şi citeşte![/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Daca astazi nu ai mai deschis Biblia, deschide-o acum. Daca ai mai deschis-o, nici o problema, mai deschide-o si citeste versetul 7. Deschide-o la întamplare si scrie-ne si noua versetul 7 (nu al saptelea verset de pe pagina! Versetul care are numarul 7!) de pe pagina unde ai deschis-o!
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Mai degraba sa treaca o camila prin urechile acului, decat sa intre un bogat in imparatia lui Dumnezeu. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Pe pagina unde am deschis Biblia sunt două versete cu numărul 7.
Psalmul 32:7 "Tu ești ocrotirea mea, Tu mă scoți din necaz, Tu mă înconjori cu cântări de izbăvire."
Psalmul 33:7 "El îngrămădește apele mării într-un morman și pune adâncurile în cămări." Optiuni postare ®
Denisa
-Denisa -
Matei capitolul 10:7 Şi pe drum, propovăduiţi, şi ziceţi: „Împărăţia cerurilor este aproape.” Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
steag2 Samuel 9:7 "David i-a zis: «Nu te teme, căci vreau să îți fac bine din pricina tatălui tău Ionatan. Îți voi da înapoi toate pământurile tatălui tău, Saul, și vei mânca întotdeauna la masa mea.»” Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
2 Samuel 10:7 "La auzul acestei vești, David a trimis împotriva lor pe Ioab și toată oștirea, numai bărbați viteji." Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Deschide Biblia şi citeşte! >> Topic * Deschide Biblia şi citeşte! | Salvatorul.ro
meniu prim
Când te simți singur și părăsit, când lucrurile nu îți merg așa cum ai vrea, când ai probleme și necazuri, atunci Dumnezeu te iubește cel mai mult, și toate necazurile vor lucra spre binele tău.