Topic * Editare în script

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 14
Vizualizări: 1680
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2139-editare-n-script]* Editare în script[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Aici voi posta ce editări am făcut în script. Vă invităm şi pe voi să ne sugerați ce meniuri sau ce ați dori să edităm in script. Vă aşteptăm cu mare drag!
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Am editat la mesaje instant adiministratori. Sa stiti ca inainte se numea „mesaje instant admini”, iar eu l-am editat in „mesaje instant adiministratori”, iar la mesaje instant administratori era "Altele", iar eu am editat in "Arhivă mesaje". Cred ca asa este mai bine, cum am facut la mesaje instant. Astept si parerile voastre cu mare drag! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Am editat si cand se scrie un mesaj la mesaje instant.

Toti leii ti se vor lua dacă scri numere de telefon, ID-uri de mess, sau dacă faci spam. Înainte de a afișa un mesaj instant administratori, te rugăm să nu uiți urmatoarele reguli:
1. Nu te certa cu nimeni, nu jigni, nu provoca, nu înjura, etc.;
2. Nu folosi mai mult de 3 emoții pe mesaj;
3. Nu discuta cu alt membru lucruri care nu intereseaza pe nimeni, decât pe persoana cu care ai conflict, acest loc este făcut numai pentru anunțuri de interes general!
4. Nu cere prin mesaj instant membrilor echipei să te contacteze! 5. Nu cere prin mesaj instant să îți fie făcută dreptate, sau numere de telefon, Id-uri de mess, adrese de facebook, sau orice altceva legat doar de persoana ta!

Dacă încalci aceste reguli, riști să rămâi fără lei sau să fii pus pe mut destul de drastic! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Va aduc la cunostinta ca acest script a fost luat de pe internet din anul 2011, si modificat de la zero de Bordanc Nicu! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
La prieteni, am scos optiunea
"Trimite mass prietenilor", pentru ca prin asta se poate face reclama cu alt site, lucru ce este interzis pe site-ul Salvatorul.Ro! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Am editat cand te loghezi pe site... inainte scria "Salutare tuturor!", iar eu am editat asa: "Pace tuturor! Bine v-am găsit!" Sper ca am editat bine asa, pentru un site crestin. Va astept si pe voi cu pareri! Optiuni postare ®
Paduraru
-Paduraru -
Mai ceva... Nu este făcută descărcarea muzicii cu tot cu folder. De exemplu, să marchez 10 melodii, și să se descarce tot folderul o dată. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Da, o sa fac și asta, să se poată descarca albumul întreg, iar la fiecare melodie vei fi taxat cu 10 lei și ți se vor retrage din lei! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Va informez ca voi edita mult in aceast script. Ce stiu, fac, ce nu stiu, nu fac. De aceea va invit si pe voi sa imi spuneti cum ar fi mai bine editat in script. Ma refer la meniuri si la altele. Astept si sugestiile voastre! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Mie mi-ar plăcea dacă s-ar adăuga jocul fazan ca să poate fi jucat de utilizatorii site-ului. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic * Editare în script | Salvatorul.ro
meniu prim
Căci prin har aţi fost mântuiți, prin credință. Și aceasta nu vine de la noi, ci este darul lui Dumnezeu. ( Efeseni 2:8 )