Topic * Editare în script

Postează răspuns
Prima paginaRaspunsuri: 14
Vizualizări: 1682
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2139-editare-n-script]* Editare în script[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Mie mi-ar plăcea dacă s-ar adăuga jocul fazan ca să poate fi jucat de utilizatorii site-ului. de Buble-estera
Cu jocul fazan este de lucru mult, si eu nu stiu sa fac jocul fazan. Poate in viitor va pune Bordanc Nicu in script acest joc. Iti multumesc pentru intelegere! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
La mesaje instant administratori, si la arhivă mesaje instant, am schimbat imaginile de apreciere. Aceasta imagine apare la orice articol la care dai apreciere. De asemenea, la meniul "Grupuri", am schimbat imaginea si am pus alta noua. Sper sa va placa noile imagini. Vrem sa facem acest site mai actractiv, si sa va placa! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Pe meniu prim am pus meniul
Resurse creștine text, bineinteles, cu ajutorul lui Bordanc Nicu. Domnul Isus sa-l binecuvinteze! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
La Mesaje instant administratori am editat unde scria "Arhiva mesaje", si am inlocuit cu "Arhivă mesaje administratori".
Sper ca va place! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
La mesaje instant am editat unde scria "Arhiva mesaje", si am inlocuit cu "Arhivă mesaje instant". Sper ca va place! Optiuni postare ®

Pagina 2 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic * Editare în script >> Topic * Editare în script - pagina 2 | Salvatorul.ro
meniu prim
Și la aceasta ați fost chemați; fiindcă și Hristos a suferit pentru voi, și v-a lăsat o pildă, ca să călcați pe urmele Lui. ( 1 Petru 2:21 )