Topic ~ Laurentiu Tudorache - Tot ce faci conteaza — (2018)

Postează răspuns
Raspunsuri: 1
Vizualizări: 537
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 1
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2167-laurentiu-tudorache-tot-ce-faci-conteaza-2018]~ Laurentiu Tudorache - Tot ce faci conteaza — (2018)[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
La acest album am oprit link-urile de descărcare deoarece am primit mesaj de la autor să-l șterg, dar eu nu-l șterg până ce iau legătura cu autorul albumului. Vă mulțumesc pentru înțelegere!
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Mesajul autorului albumului.

De la: Laurentiu Tudorache

Am observat ca ati postat noul meu album pe site-ul dumneavoastră. Pe cat de mult imi doresc sa ajunga mesajul la cat mai multi, as aprecia totusi daca ati da dovada de caracter, si sa il scoateti. Albumul este pus la vanzare online, si nu este corect fata de cei care cumpara, si fata de mine. Multumesc.

Eu, IooN_MarceL, m-am înțeles cu autorul să dau acces la link-uri după 30 de zile. Vă mulțumesc pentru înțelegere. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Biblia >> Topic ~ Laurentiu Tudorache - Tot ce faci conteaza — (2018) | Salvatorul.ro
meniu prim
A te judeca pe tine însuți este mult mai greu decât a-i judeca pe alții. Dacă ajungi să te judeci cum trebuie, înseamnă că ești, într-adevăr, un om înțelept. ( Antoine de Saint Exupery )