Topic ~ 9 ani de aniversare Salvatorul.ro

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 11
Vizualizări: 1138
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 6
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2205-9-ani-de-aniversare-salvatorul-ro]~ 9 ani de aniversare Salvatorul.ro[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Azi, marti, 29/09/2020, site-ul nostru Salvatorul.ro a implinit 9 ani de existenta de cand s-a lansat site-ul. Daca ai un mesaj bun, un gand bun sau cum a fost experienta ta pe acest site in toti acesti ani, lasa-ne un mesaj postat in acest topic!
Optiuni topic
Nicusor
-Nicusor -
steagO experiență frumoasă cu o zidire sufletească, părtășie frumoasă sau mai puțin frumoasă, depinde cu cine vorbești. Și ce pot spune, un șef al site-ului foarte înțelegător și credincioas și ce ține cu dreptatea. În sfârșit, ce pot spune... La mulți ani înainte să existe acest site! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Îți mulțumesc, frate Nicușor, pentru cuvintele frumoase pentru acest site, și îți mulțumesc frumos și pentru ca la adresa mea ai zis niște cuvinte frumoase. Domnul Isus să te binecuvinteze, acest site este un site minunat în care am oferit tot ce a avut nevoie fiecare. Dacă Dumnezeu mă ajută să țin acest site în continuare, îl voi ține cu mare drag! Optiuni postare ®
Paduraru
-Paduraru -
Site-ul e ok, dar sunt foarte nemultumit ca a intrat 1 in echipa care nu merita. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Iti multumesc, Trifoiadrian. Fiecare merita in echipa, pentru respectul pentru acest site. Optiuni postare ®
Ionese
-Ionese -
Am fost foarte mulțumit Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Ne bucurăm mult, Ionese, că ai fost mulțumit de noi și de site-ul nostru! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Multumim, Magdy7 pentru mesajul tau. Multi de pe acest site nu vad astea, ce ai scris tu in randurile astea, si multi au parasit acest site, fara nici un motiv. Aici se vede ca este liniste si pocainta, si de asta au plecat multi, ei vor sa fie distractie, zapaceala, ca sa stea aici, dar eu ca propietar al site-ului, eu ma multumesc cu ce imi da Dumnezeu. Optiuni postare ®
Ovidiu05
-Ovidiu05 -
Am avut cont la inceput, apoi am luat o pauza lunga. O comunitate minuntata Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Am avut cont la inceput, apoi am luat o pauza lunga. O comunitate minuntata de Ovidiu05
Îți mulțumim pentru acest mesaj minunat! Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Forum Administrativ >> Topic ~ 9 ani de aniversare Salvatorul.ro >> Topic ~ 9 ani de aniversare Salvatorul.ro | Salvatorul.ro
meniu prim
Dumnezeu a zis: " Eu voi fi negreșit cu tine! "