Topic * Facebook-ul

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 12
Vizualizări: 1594
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/992-facebook-ul]* Facebook-ul[/url]
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Este facebook-ul o problema pentru crestini? Te poate robi, fara sa iti dai seama?
Optiuni topic
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Asa este. Eu am cont, dar eu il folosesc sa invit oameni pe Salvatorul. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Este pacat facebook-ul, chiar foarte mare pacat, dar asa suntem noi, oamenii, pacatosi. Si eu am facebook si stiu ca este pacat, pentru ca acolo sunt tot feluri de porcarii, postari şi, nah... mai multe ... Sa ne ajute Domnul sa privim la El, nu la lucrurile care duc la pierzare ... O, ajuta-ne, Doamne! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Da, vom da socoteala lui Dumnezeu. Este pacat sa stam pe anumite site-uri, cum este facebook-ul, care iti ia mintile. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Internetul e bun, ca poti sa intri pe site-uri crestine, dar pe facebook, daca stai mai mult de sase ore, iti ia mintile. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Facebook-ul, sa nu pună stăpânire pe noi. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Eu am cont pe facebook sa-mi fac reclama la site. Daca vreti sa-mi vedeti contul, cautati-ma cu numele Ioon Marcel. Eu pentru asta mi-am facut contul, ca sa aduc cat mai multi oameni aici pe site. Daca aveti cont pe facebook, chemati-va toti prietenii aici. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Eu am mai multe conturi pe facebook. Le-am facut ca sa-mi fac site-ul populat. Adica, la ce ma refer? Sa aduc oameni de pe facebook pe Salvatorul.ro, ca sa vada lumea Cuvantul lui Dumnezeu, sa vada mesaje crestine si poate ca se vor pocai oamenii! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Dacă nu ești dependent de facebook, nu este nicio problema, dar dacă ești dependent de facebook, este o mare problema. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Da, pentru unii este o problema facebook-ul, pentru ca stau foarte mult pe facebook! Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Facebook-ul | Salvatorul.ro
meniu prim
Deci, ca unii care, prin ascultarea de adevăr, v-ați curățat prin Duhul, ca să aveți o dragoste de frați neprefăcută, iubiți-vă cu căldură unii pe alții, din toată inima. ( 1 Petru 1:22 )