Topic * Facebook-ul

Postează răspuns
Prima paginaRaspunsuri: 12
Vizualizări: 1601
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/992-facebook-ul]* Facebook-ul[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Facebook-ul este o problema mare. În zilele noastre, mulți stau zi și noapte pe facebook, chiar și creștinii penticostali stau cu orele. Dacă le zici să intre pe un site creștin, nici nu te bagă în seamă. Facebook-ul i-a "drogat" pe toți, iar de site-urile creștine nici nu vor să audă, dar să mai si intre! Asta vad eu în fiecare zi. Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Replica la: Asa este. Eu am cont, dar eu il folosesc sa invit oameni pe Salvatorul. de Ion_Marcel
Facebook-ul face rău la oameni. Te învață lucruri urâte. Eu îl folosesc mai mult sa intru pe grupul clasei de la școală. Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Replica la: Da, pentru unii este o problema facebook-ul, pentru ca stau foarte mult pe facebook! de Ion_Marcel
Facebook-ul nu este o problema, pentru ca eu stau si postez reclame pentru firma la care muncesc, sa gasesc oameni care sa cumpere. Optiuni postare ®

Pagina 2 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Facebook-ul >> Topic * Facebook-ul - pagina 2 | Salvatorul.ro
meniu prim
Răbdarea: O formă mai mică de disperare deghizată în forma unei virtuţi. (Ambrose Bierce)