Topic * Internetul, o problemă?

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 11
Vizualizări: 1507
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/994-internetul-o-problem]* Internetul, o problemă?[/url]
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Poate fi netul o problema pentru copiii Domnului?
Optiuni topic
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Netul este o problema pentru copiii Domnului, dar pe de alta parte, este si bun. De ce? Pentru ca multi crestini sunt plecati in strainatate si se pot vedea prin intermediul Mess-ului. Voi ce parere aveti? Raspundeti, va rog! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Da, este o problema! Optiuni postare ®
Alex-Domnica
-Alex-Domnica -
Este foarte mare problema. Imi pare rau de fiecare data cand intru pe net; intru in placerea diavolului, dar intru, ca aici mai vorbesc cu sotia. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Nu-i nicio problema. Netul te ajuta sa vorbesti cu prietenii, cu sotia. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Diavolul se lupta prin diferite metode sa ne desparta de Domnul Isus. Am sa ma las si de net! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Eu nu cred ca Satana ne ademeneste daca ne uitam pe net. Asta este parerea mea. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Multi dintre noi comunicam pe net. Sunt multi frati si surori plecati din tara, si se vad pe net, adica pe Skipe, pe Messenger etc. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
steagInternetul nu este o problema pentru crestini, daca stim cum sa-l folosim, si in ce mod sa-l folosim. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Daca nu esti depedent de internet, nu este pacat! Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Internetul, o problemă? >> Topic * Internetul, o problemă? | Salvatorul.ro
meniu prim
Cine dintre voi este înțelept și priceput? Să-și arate, prin purtarea lui bună, faptele făcute cu blândețea înțelepciunii! ( Iacov 3:13 )