Postări membru Ion_Marcel în topicul ~ Aniversari ale site-ului Salvatorul.ro

Pace tuturor! Mie, la inceput, mi-a fost greu sa ridic acest site, dar am cunoscut un frate creștin pe nume Emil, si el, la început, m-a ajutat cu multe și l-am pus proprietar pe acest site și ne-am înțeles foarte bine. Timp de doi ani am lucrat amândoi la acest site și asa am ridicat acest site, cum il vedeți acum. Va mulțumim ca ati fost alaturi de noi și veți fi în continuare!

Intră
Site-ul Salvatorul.ro a fost înființat pe data de 29/09/2011 și pe data de 29/09/2015 împlinește 4 ani. Cum au fost pentru tine acești patru ani pe Salvatorul.ro? Va multumim tuturor ca ati fost alaturi de noi! Domnul sa va binecuvinteze! 

Intră
Azi, pe data 29/09/2014, site-ul Salvatorul.ro a implinit 3 ani. Cum au fost pentru tine acesti trei ani pe site-ul Salvatorul.ro? Va mulțumim tuturor ca ne-ați fost alaturi. Domnul sa va binecuvinteze!

Intră
Aici invatam multe lucruri bune. Vrem multa activitate de la voi.

Intră
Este nevoie de munca multa si sa-i convingem pe oameni sa aiba activitate multa, cum au si pe alte site-uri.

Intră
Ce parere aveti?

Intră
Pagina 1 din 1
Forum >> Aniversare site >> Topic ~ Aniversari ale site-ului Salvatorul.ro >> Postări membru Ion_Marcel în topicul ~ Aniversari ale site-ului Salvatorul.ro | Salvatorul.ro
meniu prim
Uneori iubim unele persoane fără să ne dăm seama.