Postări membru Ion_Marcel în topicul ~ 9 ani de aniversare Salvatorul.ro

Îți mulțumesc frumos.

Intră
Îți mulțumim pentru acest mesaj minunat!

Intră
Multumim, Magdy7 pentru mesajul tau. Multi de pe acest site nu vad astea, ce ai scris tu in randurile astea, si multi au parasit acest site, fara nici un motiv. Aici se vede ca este liniste si pocainta, si de asta au plecat multi, ei vor sa fie distractie, zapaceala, ca sa stea aici, dar eu ca propietar al site-ului, eu ma multumesc cu ce imi da Dumnezeu.

Intră
Ne bucurăm mult, Ionese, că ai fost mulțumit de noi și de site-ul nostru!

Intră
Iti multumesc, Trifoiadrian. Fiecare merita in echipa, pentru respectul pentru acest site.

Intră
Îți mulțumesc, frate Nicușor, pentru cuvintele frumoase pentru acest site, și îți mulțumesc frumos și pentru ca la adresa mea ai zis niște cuvinte frumoase. Domnul Isus să te binecuvinteze, acest site este un site minunat în care am oferit tot ce a avut nevoie fiecare. Dacă Dumnezeu mă ajută să țin acest site în continuare, îl voi ține cu mare drag!

Intră
Pagina 1 din 1
Forum >> Aniversare site >> Topic ~ 9 ani de aniversare Salvatorul.ro >> Postări membru Ion_Marcel în topicul ~ 9 ani de aniversare Salvatorul.ro | Salvatorul.ro
meniu prim
Dumnezeu este adăpostul şi sprijinul nostru, un ajutor care nu lipseşte niciodată în nevoi.