Postări membru Ion_Marcel în topicul * Facebook-ul

Facebook-ul este o problema mare. În zilele noastre, mulți stau zi și noapte pe facebook, chiar și creștinii penticostali stau cu orele. Dacă le zici să intre pe un site creștin, nici nu te bagă în seamă. Facebook-ul i-a "drogat" pe toți, iar de site-urile creștine nici nu vor să audă, dar să mai si intre! Asta vad eu în fiecare zi.

Intră
Da, pentru unii este o problema facebook-ul, pentru ca stau foarte mult pe facebook!

Intră
Dacă nu ești dependent de facebook, nu este nicio problema, dar dacă ești dependent de facebook, este o mare problema.

Intră
Eu am mai multe conturi pe facebook. Le-am facut ca sa-mi fac site-ul populat. Adica, la ce ma refer? Sa aduc oameni de pe facebook pe Salvatorul.ro, ca sa vada lumea Cuvantul lui Dumnezeu, sa vada mesaje crestine si poate ca se vor pocai oamenii!

Intră
Eu am cont pe facebook sa-mi fac reclama la site. Daca vreti sa-mi vedeti contul, cautati-ma cu numele Ioon Marcel. Eu pentru asta mi-am facut contul, ca sa aduc cat mai multi oameni aici pe site. Daca aveti cont pe facebook, chemati-va toti prietenii aici.

Intră
Facebook-ul, sa nu pună stăpânire pe noi.

Intră
Este pacat facebook-ul, chiar foarte mare pacat, dar asa suntem noi, oamenii, pacatosi. Si eu am facebook si stiu ca este pacat, pentru ca acolo sunt tot feluri de porcarii, postari şi, nah... mai multe ... Sa ne ajute Domnul sa privim la El, nu la lucrurile care duc la pierzare ... O, ajuta-ne, Doamne!

Intră
Asa este. Eu am cont, dar eu il folosesc sa invit oameni pe Salvatorul.

Intră
Pagina 1 din 1
Forum >> Probleme >> Topic * Facebook-ul >> Postări membru Ion_Marcel în topicul * Facebook-ul | Salvatorul.ro
meniu prim
Dacă răbdăm, vom și împărăți împreună cu El. Dacă ne lepădăm de El, și El se va lepăda de noi!