Topic ~ Mersul la mare

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 27
Vizualizări: 1888
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 5
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/328-mersul-la-mare]~ Mersul la mare[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Ce ziceti de mersul la mare? E pacat sau nu? E bine sa ne dezbracam ca lumea la plaja?
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Pai daca faci baie in lenjerie intima nu e pacat? Normal ca este. Optiuni postare ®
Ica_Niculai
-Ica_Niculai -
E pacat sa mergi la mare in costum de baie, doar ce dovada dai de om pocait si te dezbraci acolo! Optiuni postare ®
Ica_Niculai
-Ica_Niculai -
Am fost la mare in Irlanda, dar am stat pe faleza, dar eram imbracata normal. Adica de la mare ma puteam duce direct la biserica... fusta, batic, jerseu. Optiuni postare ®
Ica_Niculai
-Ica_Niculai -
Nu am intrat in apa. Am mers de multe ori, e o minune sa vezi cum se aduna marea. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
David, David! Aici gresesti enorm! Inima omului are mare legatura cu imbracamintea pentru ca ceea ce are omul in inima, are si in exterior! E ca si via salbatica care nu poate da struguri buni! Daca ai inima buna, nu te imbraci ca cei destrabalati! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Frate, frate! Domnul Isus a fost la mare sa se relaxeze? Sau mergea la mare sa vesteasca oamenilor evanghelia? Noi nu trebuie sa ne asemanam cu lumea! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Nu este niciun pacat daca mergi la mare. Domnul Isus a spus asa: "Cine se uita dupa o femeie si o pofteste, a si pacatuit cu ea in inima lui!" (Matei 5:28) Dar cine se uita dupa o femeie si nu o pofteste, nu a pacatuit. Parerea voastra? Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Nu este pacat deloc daca mergi la mare, parerea mea. Voi ce ziceti? Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Depinde cum stai acolo, multe altele. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 3
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> România >> Topic ~ Mersul la mare | Salvatorul.ro
meniu prim
Căci ochii Domnului sunt peste cei neprihăniți, și urechile Lui iau aminte la rugăciunile lor. Dar fața Domnului este împotriva celor ce fac răul. ( 1 Petru 3:12 )