Topic ~ Mersul la mare

Postează răspuns
Prima paginaRaspunsuri: 43
Vizualizări: 873
Membrii abonați 6
Membrii respondenti: 12
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/328-mersul-la-mare]~ Mersul la mare[/url]
Antonela_valentyn
-ªAntonela_valentyn -
Replica la: In matei cp 5 cu vrs 28,scrie clar oricine pofteste o fata asi pacatuit cu ia in inima lui,iar orcine nu pofteste o fata nu apacatuit cu ia in inima lui,eu consider ca nu este pacat daca mergi la mare,dar eu va intreb la stand este pacat daca mergi sa faci o baie? de Ion_Marcel
Mi se pare mie,sau te contrazici singur.o dată îi păcat o dată nu... Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Replica la: Mi se pare mie,sau te contrazici singur.o dată îi păcat o dată nu... de Antonela_valentyn
Eu nu ma contrazic dar asta scrie în Biblie. Optiuni postare ®
Antonela_valentyn
-ªAntonela_valentyn -
Replica la: Eu nu ma contrazic dar asta scrie în Biblie. de Ion_Marcel
Aveai comentarii mai jos în care spuneai că nu-i păcat să mergi la mare....eu sunt ferm convinsă că îi păcat să mergi la mare,dar sunt alții mai slabi pe care îi derutezi.. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
+Ion_Marcel -
Replica la: Aveai comentarii mai jos în care spuneai că nu-i păcat să mergi la mare....eu sunt ferm convinsă că îi păcat să mergi la mare,dar sunt alții mai slabi pe care îi derutezi.. de Antonela_valentyn
Bine am înțeles, ce spui. Optiuni postare ®

Pagina 5 din 5
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> România >> Topic ~ Mersul la mare >> Topic ~ Mersul la mare - pagina 5 | Salvatorul
meniu prim
Prețuiește fiecare moment pe care îl ai. Ține minte că timpul nu așteaptă pe nimeni...ieri a fost istorie, mâine va fi mister, dar azi este un dar de la Dumnezeu.