Topic ~ Mersul la mare

Postează răspuns
Prima paginaUltima paginaRaspunsuri: 27
Vizualizări: 1892
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 5
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/328-mersul-la-mare]~ Mersul la mare[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Frati si surori, eu cred ca Dumnezeu nu a facut marea sa fie pacat. Eu cred ca a facut marea sa se spele lumea in ea. Voi ce parere aveti? Optiuni postare ®
DanielA
-DanielA -
Nu am mers. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
E păcat să mergi la mare. Dacă vrei să te relaxezi, poţi să te relaxezi şi acasă. La mare eşti prilej de păcătuire pentru alţii, şi oricum păcatul e al tău, nu a celor ce se uită la tine! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
E păcat la mare. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Un creştin adevărat şi cu frică de Domnul nu merge la mare. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Nu este pacat sa mergi la mare. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Eu, mersul la mare, il consider un pacat. Am avut ocazia sa merg la bai de apa sarata, dar nu am mers, din cauza ca mi-a fost rusine, si partea a doua, e pacat. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Eu consider ca nu este pacat. Eu merg la mare, fac baie, ma relaxez si n-am treaba cu nimeni. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Nu cred ca te poti uita la o femeie aproape goala, sa nu o poftesti. Mai ales, baietii care nu sunt casatoriti. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Daca şi asta e pacat, unde sa mai mergem? Cam peste tot, numai pacat... Pentru mine nu e pacat. Optiuni postare ®
-
Pagina 2 din 3
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> România >> Topic ~ Mersul la mare >> Topic ~ Mersul la mare - pagina 2 | Salvatorul.ro
meniu prim
Cine strânge vara, este un om chibzuit, dar cine doarme în timpul seceratului, este un om care face ruşine. ( Proverbele 10:5 )