Topic * Religia

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 18
Vizualizări: 1393
Membrii abonați 4
Membrii respondenti: 6
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/450-religia]* Religia[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Dacă te intreaba cineva ce religie ai, ti-e rusine sa-i zici ca esti penticostal?
Optiuni topic
Ica_Niculai
-Ica_Niculai -
Pe mine nu prea ma întreabă, isi dau foarte usor seama dupa imbracaminte, dar daca ma intreaba, totusi, raspund cu bucurie: Da. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
In general, nu prea... La unele interviuri, intreb daca are importanta si daca zice ca da, atunci spun ca sunt penticostal si nu e nici o problema, ba parca, din contra. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Daca ne vom rusina de religia noastra, si Dumnezeu se va rusina de noi! Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Domnul ne da putere in momentele acelea, sa spunem ce religie avem:) Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Da, asa este, numai sa stam langa Domnul nostru! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Nu imi este rusine, ca Domnul Isus mi-a facut foarte mult bine. Si noi trebuie sa fim exemplu pentru cei din jurul nostru, sa le aratam calea cea buna. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Dar la unii nu trebuie sa le zic ca sunt penticostal ca se vede dupa comportament. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Pe mine, oricine ma intreaba ce religie am, le raspund ca sunt penticostal. Eu cred ca religia penticostala este cea mai buna. Voi ce credeti? Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
steagNici mie nu mi-e rusine, eu din contra, le spun sa se pocaiasca! Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viața >> Topic * Religia >> Topic * Religia | Salvatorul.ro
meniu prim
Când te simți singur și părăsit, când lucrurile nu îți merg așa cum ai vrea, când ai probleme și necazuri, atunci Dumnezeu te iubește cel mai mult, și toate necazurile vor lucra spre binele tău.