Topic * Versetul zilei

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 35
Vizualizări: 1873
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/801-versetul-zilei]* Versetul zilei[/url]
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
"Versetul Zilei"... Cei care doriti sa postati versetul zilei aici, puteti sa o faceti. In fiecare zi postati versetul zilei din Biblie si capitolul!
Optiuni topic
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
2 Timotei 2:22 Fugi de poftele tineretii si urmareste neprihanirea, credinta, dragostea, pacea, impreuna cu cei ce cheama pe Domnul dintr-o inima curata. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
1 Petru 5:6 Smeriti-va, dar, sub mana tare a lui Dumnezeu, pentru ca, la vremea Lui, El sa va inalte. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Faptele Apostolilor 17:30... Dumnezeu nu tine seama de vremurile de nestiinta, si porunceste acum tuturor oamenilor de pretutindeni sa se pocaiasca. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Psalmul 23:1 Domnul este pastorul meu: nu voi duce lipsa de nimic. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Luca 21:36 "Vegheati, dar, in tot timpul si rugati-va, ca sa aveti putere sa scapati de toate lucrurile acestea care se vor intampla si sa stati in picioare inaintea Fiului Omului." Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Proverbe 31:30 Dezmierdarile sunt inselatoare, si frumusetea este desarta, dar femeia care se teme de Domnul va fi laudata. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Psalmul 105:7 Domnul este Dumnezeul nostru: judecatile Lui se aduc la indeplinire pe tot pamantul. Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
1 Corinteni 15:1-2 Va fac cunoscut, fratilor, Evanghelia pe care v-am propovaduit-o, pe care ati primit-o, in care ati ramas, si prin care sunteti mantuiti, daca o tineti asa dupa cum v-am propovaduit-o; altfel, degeaba ati crezut. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Psalmii 119:10 Te caut din toata inima mea; nu ma lasa sa ma abat de la poruncile Tale. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 4
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Versetul zilei | Salvatorul.ro
meniu prim
Cine disprețuiește pe aproapele său, face un păcat, dar ferice de cine are milă de cei nenorociți. ( Proverbele 14:21 )