Topic * Versetul zilei

Postează răspuns
Prima paginaRaspunsuri: 35
Vizualizări: 1861
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/801-versetul-zilei]* Versetul zilei[/url]
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Ioan 15:10 Daca paziti poruncile Mele, veti ramane in dragostea Mea, dupa cum si Eu am pazit poruncile Tatalui Meu, si raman in dragostea Lui. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
(Galateni 4:5) Cel ce va da Duhul si face minuni printre voi, le face oare prin faptele Legii sau prin auzirea credintei? Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Invataturile Tale sunt drepte pe vecie, da-mi pricepere ca sa traiesc! (Psalmul 199:144) Optiuni postare ®
Salvatorul.Ro
-Salvatorul.Ro -
Ioan 3:16 Fiindca atat de mult a iubit Dumnezeu lumea, incat L-a dat pe singurul Sau Fiu, ca orcine crede in El sa nu piara, si sa aibe viata vesnica. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Geneza 45:4,5

Iosif a zis fratilor sai: "Eu sunt Iosif, fratele vostru, pe care l-ati vandut ca sa fie dus in Egipt. Acuma, nu va întristati si nu fiti mâhniti ca m-ati vandut ca sa fiu adus aici, caci ca sa va scap viata m-a trimis Dumnezeu înaintea voastra." Optiuni postare ®
Denisa1
-Denisa1 -
Ioan 3:16
Fiindca atat de mult a iubit Dumnezeu lumea incât L-a dat pe Singurul Sau Fiu, ca oricine crede in El sa traiasca vesnic. Optiuni postare ®

Pagina 4 din 4
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic * Versetul zilei >> Topic * Versetul zilei - pagina 4 | Salvatorul.ro
meniu prim
La Domnul este scăparea: binecuvântarea Ta să fie peste poporul Tău. ( Psalmii 3:8 )